شخصی سازی:
  • رنگبندی:
  • سایز صفحه:

تأسیسات سیلندر پرکنی گاز مایع استان ایلام دارای گواهینامه استانداردند

۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت:8:40:50صبح
تأسیسات سیلندر پرکنی گاز مایع استان ایلام دارای گواهینامه استانداردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان ایلام، مهناز همتی مدیرکل استاندارد گفت: یکی از وظایف سازمان ملی استاندارد ایران، نظارت بر اجرای خدمات توزیع گاز مایع سیلندری مورد مصرف در لوازم گاز سوز خانگی مطابق الزامات مندرج در استاندارد ملی 841 و تأسیسات مربوطه می باشد. در حال حاضر توزیع گاز مایع سیلندری به منظور استفاده در خودرو به عنوان سوخت ممنوع است و این سازمان هیچگونه مسئولیتی در قبال خطرات احتمالی ناشی از استفاده غیرمجاز در این خصوص ندارد.

وی افزود: با توجه به فصل گرما و گرمای بی سابقه دما در استان، شهروندان عزیز توجه داشته باشند در جهت کاهش مخاطرات و حوادث احتمالی، سیلندر گاز مایع را در مجاورت اشیاء قابل اشتعال، منابع حرارتی، درب های خروجی و پلکان های که به طور معمول مورد استفاده قرار می گیرند، قرار ندهند.

مهناز همتی عنوان کرد: کلیه سیلندرهای گاز مایع در گردش هر 5 سال یکبار مورد آزمون دوره ای قرار می گیرند و در صورت تأیید آزمون، وارد چرخه مصرف می شوند.

همتی در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر 6 جایگاه عرضه سوخت گاز مایع خانگی در استان وجود دارد که همگی داری پروانه کاربرد علامت استاندارد می باشند.

 

شما از نسخه قدیمی مرورگر خود استفاده می کنید و قادر به مشاهده صحیح این سایت نخواهید بود.
لطفاً مرورگر خود را به روز نمایید
دانلود آخرین نسخه مرورگرها